Vyžeňte z kuchyně nudu. Vtipné vychytávky vám zpestří pobyt u stolu

Kuchyně 12. dubna 2020 | 18:22 — Marie Drahá
Připadá vám vaše kuchyň všední a bez nápadu? Zapomeňte na předražené nádobí a zkuste dostat do kuchyně vtip. Nápadité maličkosti vám zpestří rodinnou snídani i každodenní pobyt u plotny. Inspirujte se.
Dalších 11 fotografií v galerii
Těmto očím neunikne žádný dětský strávník / Internet

Originálních pomocníků do kuchyně jsou plné obchody, řadu z nich najdete i na e-shopech. Nejčastěji se jedná o drobnosti typu čajítko, futrál na svačinku, naběračka na vařené vejce nebo mašlovačka. Vděčné jsou i držáky na kuchyňské náčiní. Ale je toho mnohem víc.

Konec nudy

Vtipné vychytávky jsou často k dostání v nejrůznějších barevných variacích, takže zpestří každou fádní kuchyň. Velmi oblíbené jsou mezi výrobci i uživateli křiklavé odstíny. Záleží na vás, zda dáte přednost jednomu nebo si rovnou pořídíte různobarevnou sadu.

Zábava pro děti

Originální pomůcky mají rády především děti. Stačí vybrat pár originalit a uvidíte, jak rády vám ještě s přípravou jídla pomohou. Vtipné drobnosti ocení i rodiče ratolestí, které nepatří zrovna mezi velké jedlíky. Děti jí totiž především očima.

Ohromíte návštěvu

Pořádáte často posezení pro rodinu či přátele? S nápaditými maličkostmi je skvěle pobavíte. Postavičkami šplhajícími po kastrolu nebo napichovátky ve tvaru kyselých obličejů se budou všichni rádi kochat.

Tip na užitečný dárek

Vtipné pomůcky do kuchyně nepatří mezi nijak drahé artikly. Pokud přemýšlíte, čím potěšit své blízké, jistě nešlápnete vedle. Originální drobnosti do kuchyně jsou totiž ve většině případů také užitečné. Dále čtěte: Jak skladovat kuchařky, aby nezabíraly místo? Udělejte si z nich hezkou dekoraci.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

NASA představila poslední vesmírný objev. Na měsíčním povrchu se nachází životadárná voda

Podzimní řez pomůže růžím lépe přečkat zimu. Nesmíte...

I koupelnu si můžete zařídit podle Feng Shui. Budete se v ní...

Jak si ochočit andulku. Stane se tak milým a nenáročným...

Zbavte se zápachu z bot a vyřešte tak nepříjemný problém...

V provoněné ložnici se vám bude lépe spát. Ne každá...

Dekorace ze spadaného listí vykouzlí podzim i u vás doma....

Zavřít reklamu