Chcete se zbavit negativních energií v domě? Udělejte to pomocí obyčejné vody

Interier 17. února 2018 | 12:51 — Marie Drahá
Potíže s partnerem, nedostatek peněz, kazící se spotřebiče. Krom toho vám uvadají rostliny, mazlíčci jsou nervózní. Pokud se vám děje tohle všechno najednou, není to náhoda. Vaše domácnost si žádá očistu. Negativní energie se zbavíte pomocí sklenice vody.
Další 4 fotografie v galerii
Není nic jednoduššího než metodu se sklenicemi vyzkoušet / Shutterstock

V každém místě se střádá určitá energie, která má potom dopad na jednotlivé členy domácnosti. Jak se dostala negativní energie zrovna do vašeho domu? Někdy ji způsobí vaše rušivé emoce, nemoc v domě nebo ji s sebou přivedou návštěvníci. Můžete tomu věřit nebo ne, není však nic jednoduššího, než si to prověřit.

Metoda se sklenicemi

Jednou z metod jsou sklenice umístěné v rozích místnosti. Měly by být průhledné, nebarevné a bez vzorů, a použity k tomuto účelu pouze jednou. Z jedné třetiny je naplníme hrubou solí, do dvou třetin dolijeme bílý ocet a zbytek vodou. Sklenice s roztokem necháme 24 hodin stát v koutech pokoje. Během této doby se s nimi nesmí nijak hýbat! Za den je zkontrolujeme.

Jaký může být výsledek?

V případě, že vypadají sklenice stejně, jako když jsme je tam umístili, negativních energií v místnosti se obávat nemusíme. A můžeme je přesunout do dalšího pokoje. Může se ale stát, že jsou sklenice znečištěné. Voda je nazelenalá nebo hraje různými barvami. Tehdy ji hned vylijeme do toalety, několikrát spláchneme a proces opakujeme znovu, dokud nezůstane voda čirá. Na vliv energií má i vaše číslo domu.

Kdy se k čištění uchýlit?

Pokud se kolem vás vyskytuje spoustu nepříjemností. Neznamená, že je tímto způsobem vyřešíte, ale minimálně negativní energie v domě, kde se pohybujete, zcela eliminujete. Očista se doporučuje provést i v případě, že se nastěhujete do nového domu nebo bytu. Nikdy nevíte, kdo a za jakých podmínek tam před vámi žil. Stejným způsobem si můžete vyčistit i kancelář nebo dříve používané starožitnosti. Ostatně domov by měl být od negativní energie čištěný pravidelně.

Problém může být i voda

Jestli bydlíte poblíž potoka nebo řeky, proutkař by vám jednoduše řekl, že máte dům „pod vodou“. Pomocí spirály dokáže vycítit spodní proudy i místa, kde se vzájemně kříží. Přemíra energie vody v domácnosti může zapříčinit zdravotní problémy i finanční neúspěchy. Podle znalců funguje jako droga. Řešením je vyrobit si zářič, který energii vyruší. Používají jej odpradávna mniši v klášterech, výjimkou není ani v českých domácnostech.

Jak si vyrobit zářič?

Připravíte si dvě stejné půllitrové lahve, desku, minerální olej (do motoru), korky a měděný drát. Do tenčí desky vyvrtáte dvě kola o velikosti průměru dna lahví tak, aby byla přesně 16 centimetrů od sebe. Do otvorů postavíte lahve naplněné motorovým olejem. Oběma korky, které pasují na lahve, provlečete do oblouku silnější měděný drát. Jakmile korky lahve ucpete, nesmí se drát ani v jedné z nich dotýkat dna, ani být příliš vysoko. Měl by zůstat asi centimetr ode dna. Hotový zářič zafixujete drátem a přikurtujete nejlépe k topení. Je lepší si nechat jeho účinnost prověřit proutkařem.

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Velryby mají neuvěřitelné schopnosti. Vědci zjistili, že slyší až na vzdálenost osmi kilometrů

Vánočním věncům letos nebude vévodit jehličí, ale...

Tipy, jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý...

Péče o pokojovky v zimě: Pozor na průvan, suchý vzduch,...

Umělecká fotografie je na vzestupu navzdory snadné dostupnosti...

Nekvete vám orchidej? Připravte si zálivku ze dvou...

Průvodce půjčováním nářadí: vaše cesta k efektivním...

Zavřít reklamu