Letošní trendy pro podzim a zimu v interiéru

Interier 04. října 2020 | 13:00 — Marie Drahá
Podléháte rádi kouzlu módy a v tomto duchu zařizujete i své bydlení? Přesto vás proměna interiéru nemusí vyjít draho. V případě jednoduchého a funkčního bytu totiž často stačí obměnit doplňky. Podívejte se, jaké jsou ty aktuální pro letošní podzim a zimu 2020.
Další 3 fotografie v galerii
Minimalismus si žádá oživení prostřednictvím výraznějších vzorů / Depositphotos

Sledování nových trendů bývá vždy vítanou inspirací, jak oživit bydlení na následující období. Přestože minimalismus zatím na oblibě nijak neztratil, pro letošek jej doplňují výrazné dekorace, kontrasty i hřejivé barvy, a to v podání několika různých stylů. Který z nich je vám nejbližší?

Divoký svět bydlení

Jedná se o styl bohatý na výrazné barvy a dekorace všeho druhu. Je pravým opakem minimalismu, který lze pomocí zajímavých odstínů a netradičních doplňků zajímavě osvěžit. Interiér můžete zvýraznit zvířecími potisky, květovanými vzory i palmovými listy, kombinovat lze rovněž samet s hedvábím nebo zelenou barvu s růžovou.

Rodinný soulad

Kontrasty v interiéru značí, že vše je v dokonalém souladu. Vystihují zábavu i příjemné chvíle strávené s rodinou. Stejně, jako se doplňuje šedá s růžovou, se společně snoubí staré prvky s novými nebo hřejivé materiály s chladným kovem. Výsledkem všeho je přirozená vyváženost.

Funkční domácnost

Pro zbytečnosti není v tomto interiéru místo. Svobodu, světlo a prostor doplňují jednoduché a inteligentní koncepty, které se odrážejí i v nejmenších kouscích vybavení. Ovšem pozor - výhradně s využitím přírodních materiálů. Vše je pak zcela funkční a přehledné.

Dokonalá harmonie

Je symbolem pro relaxační oázu, kterou charakterizují měkké materiály, hřejivé barvy i zaoblené tvary. Preferovanými odstíny jsou výrazná modrá i jemná fialková, vyhýbat se nemusíte ani odstínům červené nebo růžové. Jednoduše zrealizujte svou představu o domově, do kterého se rádi vracíte. Dále čtěte: Zpříjemněte si podzim doma pomocí několika maličkostí.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli chybět

Nejkrásnější pláže Evropy, na kterých byste letos neměli...

Fascinující místo, které stvořil sám Bůh. Tady dostanete...

Skvělý tip pro ty, kterým je na sjezdovkách příliš těsno

Nejoblíbenější zimní destinace v době covidové. Češi...

Místa, která vás svou nedotčenou přírodou doslova...

Jedinečné mosty, které vám svojí originalitou vyrazí dech,...

Zavřít reklamu