Earthy boho styl kombinuje umění i retro. Nechte jej v interiéru vyniknout

Interier 05. září 2021 | 22:42 — Marie Drahá
Zaujal vás boho styl, ale zatím jste nedostali odvahu zařídit si byt po vzoru francouzských umělců? Vyzkoušejte jeho alternativu. Earthy boho odráží svěží a moderní éru boho, kdy méně je více. Jde o styl moderní a ekletický. Právě nyní je velmi trendy.
Další 4 fotografie v galerii
Houpací síť je častým doplňkem interiérů v boho stylu / Depositphotos

Boho styl, který vznikl v 19. století, představuje kreativní propojení mnoha stylů. Existuje v podobě modern, romantic, morocan, folksy nebo například earthy. Pro všechny tyto druhy jsou typické přírodní materiály a originální doplňky. Majitelům nabízí maximální pohodlí a odráží jeho osobnost.

Boho styl doplňují exotické prvky

V earthy boho stylu najdeme kapku skandinávského minimalismu a také exotické prvky. Kombinuje prvky umění, tradičního řemesla i retro vlivy. V interiéru se najde místo pro jedinečnou závěsnou lampu, stejně tak pro vídeňskou pleteninu. Z materiálů nechybí kov, ratan nebo juta. Etnické vzory se zde potkávají s přírodními materiály a zemitými tóny. Doplněny jsou nejčastěji odstíny červené.

Rostliny jsou vystaveny netradičně

Domov zemského bohéma je poctou přírodní kráse, takže v něm nechybí ani dostatek zeleně. Rostlinám je věnovám dostatek prostoru a zdobí každou místnost v bytě. Bývají prezentovány netradičně, do popředí se dostávají také neobvyklé druhy pokojových květin. Dále čtěte: Vytvořte si z pokojovek slušivé zátiší. Dejte je pod strop, zavěste je na trám.

Náš tip

V interiéru earthy boho vyniknou také nejrůznější kousky ze starožitných bazarů. Musí však patřičně vyniknout a respektovat myšlenku, že méně znamená více.

Zdroj: blog.jungalow.com, marianne.cz.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

V loňském roce stáhli lidé více než 230 miliard aplikací. Podle expertů se jedná o varovný signál

Recept na krupicovou kaši podle Přemka Forejta, po které se...

Neodkládejte přípravu vaší zahrady na jaro. Správná...

Interiér ve venkovském duchu vypadá dobře, je nadčasový a...

Jak snadno navrátit chuť i křupavost gumovým rohlíkům

Výborný recept na langoše s jogurtem. Za pár minut budete...

Mytí auta v zimě: Některým vozům může být přehnaná...

Zavřít reklamu