I malá předsíň může být velkolepá. Zkuste využít některé z nápadů

Interier 17. srpna 2021 | 12:01 — Marie Drahá
Předsíň je hlavní vizitkou bytu. I když si po návratu domů musíte vystačit s prostorem o velikosti několika metrů čtverečních, vždy vás může uvítat příjemným dojmem. Jak oživit vstupní prostor, aby byl nápaditý a přitom funkční? Inspirujte se některým z našich tipů.
Další 4 fotografie v galerii
Místo lavice designové křeslo - i to je řešení / Depositphotos

Jestli toužíte po tom dodat své předsíni trochu majestátnosti, vsaďte na starožitný nábytek. I jedna komoda v klasickém stylu totiž dokáže udělat na malém prostoru velké divy. Výsledkem bude skutečnost, že předsíň nebude vypadat na první pohled stísněně ani skromně.

Další z možností je vybavit prostor nekonvenčně. Hravému řešení přesně odpovídá boho styl. Abstraktní kresby, pokojové rostliny i oblíbené derorace v kombinaci s macramé zkombinujte s nábytkem v přírodním stylu a světlými odstíny stěn. Boho styl působí bezstarostně a božsky.

Extravagance

Potřebujete odpoutat pozornost na mini prostor? Pak ji přesměrujte na cokoliv jiného. Netradiční typ lavice nebo zajímavá tapeta v předsíni upoutají návštěvníky na první pohled. Pohrát si můžete i s jedním výrazným odstínem. Chce to zkrátka něco extravagantního. Dále čtěte: Život bez nábytku je levný a prospívá zdraví. Pochvalují si ho i Japonci.

S osvědčenými kombinacemi barev nikdy nešlápnete vedle. Příkladem je bílomodrá předsíň, která působí osvěžujícím dojmem. Nemá daleko do středomořského stylu, v některých tak může vyvolat představu kýžené dovolené.

Jde to i bez předsíně

Věděli jste, že některé byty předsíň vůbec nemají? Pokud uvážíte, že by byla v interiéru spíš na škodu, nechejte příchozí vstoupit rovnou do bytu. Toto řešení je netradiční, ale přitom velice útulné. Možná zjistíte, že si ve skutečnosti vystačíte s menší policí na odkládání obuvi.

Zdroj: idealhome.co.uk, lepsibyvanie.pluska.sk.

Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Co je doma, to se počítá. Knížecí pár z Monaka si bude vydělávat ve světě módy

Zazimování levandule. Na co si dát velký pozor a jak bylinu...

Stále rostou křemenáče, kozáci a hřiby. Mykolog prozradil,...

Postarejte se nyní o muchovník neboli indiánskou borůvku....

Záchrana usychajícího vřesu. Co udělat, aby začal znovu...

Vyrobte si vlastní výzdobu na dušičky. Není na tom nic...

Hrabat listí, nebo nechat být? Užitečné informace, které...

Zavřít reklamu